Strona główna Grupa "KRASNALE" 01.06.2020 r.

01.06.2020 r.

Dzień dobry witam serdecznie wszystkie Krasnale oraz waszych wspaniałych rodziców.
 W Tym tygodniu zajmiemy się tematyką związaną z dziećmi.

Na samym początku chciałabym Wszystkim dzieciom złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka J

Krasnale z okazji waszego święta przygotowałyśmy dla Was malutki drobiazg.
Wszystkiego Najlepszego życzą wasze Panie Pani Natalia Płóciennik oraz Pani Natalia Gzik.

Proszę, aby każde z Was pokolorowało najpiękniej jak potrafi kolorowankę, którą przesyłam poniżej. Czarno-biała przestrzeń, którą należy zapełnić kolorami to doskonałe ćwiczenie wyobraźni i kreatywności. Dziecko uczy się tworzyć, od wypełniania gotowych schematów tylko krok to tworzenia własnych dzieł sztuki. Kolorowanie wymaga skupienia się przez dłuższy czas na jednej czynności, dzięki czemu dziecko rozwija zdolność koncentracji uwagi. Krasnale do dzieła !!!

Do życzeń z okazji Dnia Dziecka dołącza się Pani Dyrektor, która skierowała do Was, kochane Dzieci, kilka słów: